Novinky


Vážení zákazníci, naskladnili jsme nové lampičky pro školáky...velký výběr, akční ceny a ke každé lampičce malý dárek zdarma!!


V sekci Sortiment je nová záložka KATALOG, zde najdete náš velkoobchodní základní sortiment, záložka zatím obsahuje cca 160 listů, postupně přidáváme další, celkem se můžete těšit na 300 stránek s výběrem toho nejlepšího od předních českých i zahraničních výrobců!


Již jsme zahájili prodej solárních svítidel. A to jak zahradních zapichovacích, tak různých dekorací až po plnohodnotné náhrady žárovkových svítidel. Nepotřebujete kabel ani elektřinu, solární panel se o světlo postará!

Také rozšiřujeme nabídku venkovních svítidel se senzorem pohybu, přijďte si vybrat!I nadále pokračuje sleva 15% na špičkového výrobce inteligentních svítidel DALEN!
Noční režim, funkci usínání, ovládání přes wifi nebo světlo nepřitahující hmyz určitě oceníte! (sleva platí do vyprodání zásob)
www.dalen-tech.cz
Při montáži svítidel našimi elektrikáři dostáváte nižší DPH a tím i slevu 6%!
(Platí pouze pro bytové prostory)

Loga výrobců v dolní části webu v sekci SORTIMENT - svítidla, lustry, lampičky jsou prokliky na jejich příme stránky, můžete tak listovat online katalogy.