NOVINKY

NOVINKY
Otevíráme prodejnu pro všechny zákazníky!
11.05.2021

Otevíráme prodejnu pro všechny zákazníky!

Vážení zákazníci, s radostí vám oznamujeme, že se konečně otevírá prodejna pro všechny zákazníky!
Od pondělí 10.5. máme standartní provoz s běžnou otevírací dobou!

Pozor, jen soboty zůstávají i nadále zavřené, v případě potřeby a po předchozí domluvě je možné řešit projekty či návrhy i v sobotu.
VÝPRODEJ A NOVINKY
11.05.2021

VÝPRODEJ A NOVINKY

Vážení zákazníci, ke znovuotevření naší prodejny jsme pro vás připravili spoustu novinek a akcí!

V našem výprodeji najdete stolní lampičky, stojací papírové lampy, domovní zvonky, svítidla pod linku i venkovní svítidla.

V novinkách najdete nové LED žárovky, nová venkovní svítidla, nové LED pásky či chladící profily pro pásky v černé a bílé barvě.

Zajímavou novinkou jsou RETRO rádia, máme vystavené tři varianty, ideální na chatu, chalupu nebo jako dárek pro vaše blízké!
IQ LED KANLUX DÁVÁ NOVÉ SVĚTLO NA TRH
11.05.2021

IQ LED KANLUX DÁVÁ NOVÉ SVĚTLO NA TRH

IQ LED obsahuje minimum modré složky světla...je to tzv "zdravé světlo"

IQ LED Kanlux jsou dostupné ve 3 barvách světla a to teplá 2700, neutrální 4000 i studená 6500 kelvina. Verze DIM je další z možností v řadě IQ LED. Je to vyjímečná žárovka, která umožňuje plynulou regulaci intenzity osvětlení pomocí jednoho pohybu. Na každou žárovku z řady IQ LED je prodloužená záruka 3 roky, vše je v řadě premium. IQ LED splňují nejpřísnější technické a optické normy. Nežádoucí modrá složka světla je potlačena na minimum. Každý detail projektu, výroby a funkčních hodnot byl otestovaný a dostal certifikaci od TÜV Rheinland!

Nově se nabídka rozšířila o varianty "retro" žárovek v medové amber barvě s vláknem ve tvaru spiráli nebo varianty stmívací pouhýn kliknutím na vypínač bez použití jiného stmívače!

Nové varianty těchto žárovek s paticí GU10 mají hodnotu CRI vyšší než 95, to znamená, že podání barev je na výborné úrovni...červená barva zůstává červená, nestane se z ní růžová jako u obyčejných LED žárovek.

Vyzkoušejte tuto novinku!
NOVINKA V NAŠICH SLUŽBÁCH
20.06.2019

NOVINKA V NAŠICH SLUŽBÁCH

Rozšířili jsme naše služby o revize všech elektroinstalací. Díky tomu vám nabízíme kompletní montáže od A do Z!
NOVÉ ŘADY DESIGNOVÝCH LUSTRŮ
20.06.2019

NOVÉ ŘADY DESIGNOVÝCH LUSTRŮ

Rozšířili jsme náš sortiment o výrobce Milagro a TK Lighting, prohlédnout si je můžete v záložce katalogy.
Návrhy osvětlení, projekty
04.09.2020

Návrhy osvětlení, projekty

Nevíte si rady s výběrem osvětlení? Vezměte svůj projekt a zastavte se za námi! Navrhneme vám osvětlení dle vašich představ, spočítáme svítivost, ukážeme vzorky, vypracujeme cenovou nabídku, svítidla namontujeme a ještě vám můžemem udělat revizi.
U nás vyřešíte vše od A do Z!
NOVÉ STMÍVATELNÉ LED ŽÁROVKY
19.10.2020

NOVÉ STMÍVATELNÉ LED ŽÁROVKY

Naskladnili jsme nové stmívatelné LED žárovky, u kterých nemusíte předělávat původní elektroinstalaci ani instalovat drahé stmívače!
Žárovka je již z výroby vybavena skokovým stmíváním. Umožní vám utlumit žárovku pouhým kliknutím na váš vypínač. Tyto žárovky nabízíme s různými druhy patic, různě výkonné a třeba i dekorační filamenty. Výběr je opravdu veliký, přijďte se přesvědčit!