VELKOOBCHOD

VELKOOBCHOD

PODNIKÁTE A SHÁNÍTE DODAVATELE SVÍTIDEL A ELEKTROMATERIÁLU,
NEBO JSTE JENOM NESPOKOJENI S TÍM STÁVAJÍCÍM?

Zajišťujeme zásobování montážním firmám, elektrikářům, architektům, designérům, a prodejnám po celé České republice. Zboží skladujeme na ploše 165 m2. Rozvoz zboží je zabezpečován vlastní dopravou nebo přepravní službou.

Spolu s ním vám nabízíme i pravidelné návštěvy našeho obchodního zástupce. Ten se o vás bude starat a zároveň prezentovat veškeré novinky a probíhající akce. Pravidelný přísun těchto informací vám můžeme zasílat i elektronicky.

Nabízíme i velkoobchodní prodej přímo ze skladu pro architekty, designéry, elektrikáře, montážní firmy a další zákazníky z okolí, kteří mají ŽL a zaregistrují se. Otevírací doba je shodná s prodejnou, po domluvě lze výdejní čas upravit.
Také je možné domluvit si rozvoz zboží, který je po Jihlavě a okolí zdarma. Dále je možné si svítidla a žárovky, která jsou skladem, bezplatně zapůjčit a ukázat je tak koncovým zákazníkům přímo v jejich interiéru nebo exteriéru. Vybavíme vás katalogy svítidel i vzorkovníky pro ulehčení vaší práce s koncovými zákazníky.

Nabízíme i výhodnou spolupráci na vašich zakázkách a to návrhy svítidel, výpočty světelnosti i samotné poradenství. Zákazníkovy poradíme jaké svítidla vybrat, vypočítáme potřebnou svítivost, uděláme návrh i cenovou kalkulaci. Následně svítidla objednáme a dodáme za velkoobchodní ceny k vám. Stačí vám tedy pouze poslat zákazníky k nám na prodejnu a my už se o vše postaráme, na vás je pak jen koncová montáž svítidel a koncové vyúčtování.