Sortiment

Sortiment

Naše nabídka aneb co všechno u nás seženete?

Nejsme jenom prodejci svítidel, ale nabízíme i služby, které zahrnují širokou škálu dalších činností spojených se světelným servisem, od poradenství a výpočtů optimální světelnosti až po realizaci a dodávku na klíč přímo na místě určení.

SVÍTIDLA VŠEHO DRUHU

Snažíme se vyjít vstříc všem vašim potřebám, proto u nás na prodejně najdete hodně zajímavých kousků, které neustále doplňujeme. Mezi ně patří lustry, stropní a nástěnná svítidla, vestavná svítidla, kancelářská zářivková svítidla, stolní a stojací lampy, dětská, koupelnová a venkovní svítidla, solární svítidla nebo průmyslová svítidla do nebytových prostor. Aktuálním trendem jsou stropní svítidla na dálkové ovládání,se změnou barvy světla a funkcí stmívání, máme vystaveno několik variant a velikostí. Pokud si nevyberete na prodejně, poradíme vám s výběrem z našich katalogů a vybrané svítidlo vám objednáme. Pokud si ani tak nevyberete, nabízíme vám výrobu svítidel na míru přesně dle vašich požadavků , více se dozvíte v odkazu svítíme na míru. Máte doma svítidlo a rozbili jste si stínítko nebo třeba vypínač? Obraťte se klidně na nás. Dodáváme náhradní skla, patice, krytky, závěsy, předřadníky, tlumivky, šroubky, stínítka či vypínače.

Vybrané katalogy si můžete prohlédnou ZDE

ŽÁROVKY, ZÁŘIVKY A OSTATNÍ SVĚTELNÉ ZDROJE

V naší nabídce naleznete veškeré klasické žárovky, halogenové zdroje, zářivkové trubice, nástrčné zářivky, přístrojové žárovky i žárovky do svítilen. Pro náročnější zákazníky umíme dodat atypické žárovky pro akvária, terária, lékařské přístroje či různé spotřebiče. Samozřejmostí jsou i nejmodernější LED zdroje se všemi typy patic a závitů, úsporné LED trubice a nově i liniové či kruhové LED moduly, které postupně nahrazují běžné žárovky. Nejnovějším trendem jsou dekorační žárovky, například ve tvaru pivní láhve, doutníku nebo třeba žárovku ve tvaru srdce. Nabídku těchto speciálních LED žárovek stále rozšiřujeme.Velkou výhodou LED žárovek je jejich životnost, vydrží mnohonásobně více než klasické žárovky a mají nízkou spotřebu. Nevadí jí otřesy a je odolná vůči rozbití. Zároveň je i bezpečná, nevydává tolik tepla jako obyčejná nebo halogenová žárovka. Oproti úsporným žárovkám má LED zdroj okamžitě plný světelný výkon bez náběhu.

LED PÁSKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

LED pásky
Specializujeme se na prodej kompletního sortimentu LED pásků. Nabízíme pásky dekorační i vysoce svítivé, pro napětí 12V, 24V, 230V případně 5V pro napájení z USB. Dodáváme pásky ve všech odstínech bílé barvy i pásek CCT, u kterého lze tyto barvy plynule měnit. Samozřejmostí jsou i barevné pásky v odstínech červená, modrá, zelená a žlutá nebo pásek RGB, který umožňuje nastavit jakoukoli barvu. Chcete-li kombinovat bílé světlo i barvy dohromady, nabízíme pásek RGB+CCT. Zakoupíte u nás i speciální LED pásky určené na akvária a terária nebo UV pásek pro zvýraznění bílé barvy, LED pásky s bočním svitem nebo například extra úzké pásky vhodné k prosvícení skla.

Vypínače a ovladače LED pásků
Nabízíme veškeré ovladače, od mechanických až po WIFI. Ovládání přes chytrý telefon zvládnete díky jednoduché aplikaci. Ovladače nástěnné používáte dotykem na skleněném panelu. Dálkové ovladače slouží k řízení přijímače, na který je připojena světelná sestava, můžete ovládat 1 nebo až 10 sekcí na jednom ovladači. Spínače a senzory do nábytku lze zafrézovat nebo přisadit. Kromě klasických mechanických spínačů nabízíme i skryté kapacitní spínače nebo dveřní a pohybové senzory. Ovladače do chladících lišt lze zabudovat přímo do profilu. Vybírat můžete z několika variant jako vypínače a stmívače s mechanickým tlačítkem, IR vypínače reagující na mávnutím ruky nebo PIR spínače reagující na pohyb.

Chladící profily a difuzory
Nabízíme širokou škálu hliníkových profilů, krycích difuzorů a rozsáhlou nabídku montážního příslušenství jako koncovky, držáky, závěsy a další materiál. Profily jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, známe jejich chladící schopnosti a díky tomu vám můžeme doporučit jaký profil použít. Sortiment obsahuje profily přisazené, zápustné, rohové, podlahové, do dlažby, schodové, do sádrokartonu, pro nasvícení skla, soklové, pro zavěšení a spousty dalších. A to vše v různých délkách a barevných variantách. Difuzory k chladícím profilům jsou vyrobené z kvalitního plastu. Rozptýlí světelné paprsky a chrání LED čipy před mechanickým poškozením nebo vlhkostí. Difuzory máme nasouvací a klipové. Podle propustnosti transparentní, matné a opálové. Speciální typy difuzorů jsou pak čočky, půlkulaté nebo hranaté varianty.

Napájecí zdroje pro LED pásky
K LED páskům nabízíme širokou škálu napájecích zdrojů. Běžné zdroje splňují veškeré potřebné normy a poskytujeme na ně až 5-letou záruku. Průmyslové zdroje jsou určené k zabudování instalační krabice nebo pro montáž na DIN lištu přímo do rozvaděče. Adaptéry a desktopy jsou zapojeny přímo do zásuvky, používají se především u drobných aplikací a z důvodu požadavků na nízkou cenu nebývají zpravidla vybaveny žádnými certifikáty.

NÁBYTKOVÉ A PODLAHOVÉ ZÁSUVKY

Naší další specializací jsou nábytkové a podlahové zásuvky, které vytvoří designový doplněk jak v interiéru tak exteriéru. V našem sortimentu najdete zásuvky výklopné, výsuvné, rohové či posuvné. Různé typy nabízí širokou škálu využití jako jsou kuchyňské linky, pracovní stoly, kanceláře nebo dílny. Varianty s krytím IP54 a výše jsou vhodné i do podlah, omítek, na terasy a pergoly. Můžete je mít osazené jak zásuvkami pro 230V, tak i zásuvkou USB pro nabíjení či datovou zásuvkou pro internet. Můžete vybírat z několika povrchových úprav a barev od klasické bílé, černé nebo stříbrné barvy až po kvalitní pokovení v matném chromu či patině.

DROBNÉ ELEKTRO

U nás zakoupíte různé drobnosti jako prodlužovací přívody, přepěťové ochrany, rozdvojky, termostaty, ventilátory, trafa, fastony či wagosvorky. Nezapomínáme ani na televizní antény, zvonky, svítilny, pájky, zkoušečky či altimetry. Samozřejmostí je kompletní sortiment všech baterií, od klasických přes nabíjecí až po knoflíkové.

ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Bez elektroinstalačního materiálu se také neobejdete. V nabídce máme veškeré kabely,jističe, krabičky, podlahové lišty, pojistky, objímky, patice či zástrčky a vidlice.Nabízíme domovní vypínače a zásuvky od českého výrobce ABB a Obzor. Od zahraničních výrobců si u nás koupíte výrobky Legrand či Schneider.

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

Kromě svítidel a elektromateriálu u nás zakoupíte i sezónní zboží jako solární svítidla, ventilátory, topidla, vánoční dekorace a osvětlení. Reflexní pásky všeho druhu, hřbitovní svíčky a spoustu dalších vychytávek.